بین المللتالیف وکلای وکیل تیکحقوقیدانستنیدسته‌بندی نشدهکیفریمطالب حقوقی

انواع مشاوره حقوقی آنلاین

0
حقوقی تلفنی و آنلاین وکیل تیک 800x400 - انواع مشاوره حقوقی آنلاین

 انواع مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره متنی در صفحه گفتگو اختصاصی با وکیل

جهت دریافت مشاوره متنی از وکیل، میتوانید جهت دریافت مشاوره حقوقی، از گزینه مشاوره متنی استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی متنی با وکیل زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که امکان استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی را نداشته باشید و یا تمایل دارید مشاوره حقوقی خود را به صورت متنی انجام دهید.

در مشاوره حقوقی متنی به محض کلیک روی گزینه مشاوره متنی صفحه گفتگوی اختصاصی برای شما باز میشود.

در اینصورت میتوانید، تمام سئوال های حقوقی خود را به وکیل ارسال نمایید و وکیل پایه یک دادگستری اقدام به ارائه پاسخ لازم به شما می نماید.

مشاوره حقوقی متنی یکی از راهکاری ساده جهت دریافت مشاوره حقوقی از وکیل است که با هزینه مناسب می توانید پاسخ تمام پرسش های حقوقی خود را از وکیل دریافت نمایید.

در مشاوره حقوقی متنی با وکیل این امکان برای شما فراهم شده است که اگر در راستای مشکل حقوقی خود، باید مدارکی را به وکیل ارسال نمایید تا با مطالعه آن پاسخ مناسبی به شما ارائه شود در اینصورت در همان صفحه گفتگو اختصاصی در وکیل تیک میتوانید کلیه مدارک و مستندات خود را به وکیل ارسال کنید.

بی تردید، وکیل با مطالعه مستندات و مدارک مربوط به مشکل حقوقی شما می تواند مشاوره حقوقی بهتری به شما ارائه دهد.

در خیلی از مواقع مطالعه مستندات و مدارک شما برای وکیل این امکان را ایجاد میکند که درک بهتری از مشکل حقوقی شما پیدا کند.

این درک صحیح از مشکل حقوقی باعث می شود وکیل در زمان ارائه مشاوره حقوقی متنی، راهکار بهتری به شما ارائه دهد.

ارائه راهکار مناسب در مشاوره حقوقی زمانی صدق میکند که، وکیل همه جوانب موضوع را بداند و با علم و اطلاع از مشکل حقوقی شما، مشاوره حقوقی با کیفیت تری را ارائه نماید.

اصولاً مشاوره حقوقی متنی زمانی کارایی بهتری دارد که مدارک و مستندات شما به وکیل ارسال شود و وکیل بتواند با مطالعه آن مشاوره حقوقی خوبی به شما داده و شما پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است، خدمات حقوقی وکیل تیک در سایت و همچنین نرم افزار وکیل محدود به مشاوره حقوقی متنی نیست.

علاوه بر مشاوره حقوقی متنی شما میتوانید اقدام به دریافت مشاوره حقوقی تلفنی نمایید.

در اینصورت نیز بهترین وکلای ایران آماده پاسخگویی به درخواست های مشاوره حقوقی تلفنی شما هستند.

وکیل تیک با راه اندازی سامانه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی این امکان را برای تمام هموطنان ایجاد نموده است که بدون محدودیت به بهترین وکلا دسترسی داشته باشند و اقدام به دریافت مشاوره حقوقی نمایند.

مشاوره حقوقی متنی با هزینه مقرون به صرفه تری نسبت به مشاوره تلفتی به شما ارائه می شود.

آنچه در دریافت مشاوره حقوقی اهمیت دارد این است که شما بتوانید ارتباط موثری یا وکیل داشته باشید و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت کنید، حال این مشاوره به صورت مشاوره حقوقی متنی باشد یا به صورت مشاوره حقوقی تلفنی انجام شود.

وکیل تیک با افتخار بیان میکند که با راه اندازی سامانه خدمات هوشمند وکالتی محدودیت های جغرافیایی و زمانی را بین وکیل و موکل جهت مشاوره حقوقی از بین برده است.

این مهم بدان معنی است، صرف نظر اینکه در کجای ایران هستید یا در کدام شهر یا شهرستان قرار دارید میتوانید از خدمات مشاوره حقوقی متنی استفاده نمایید.

همچنین این که در چه ساعتی از شبانه روز قرار داریم نیز مهم نیست! چرا که وکیل تیک به صورت 24 ساعته جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی متنی در خدمت شماست.

شاید باور این نکته سخت باشد، ولی با وکیل تیک دسترسی به وکیل تیک برای مشاوره حقوقی متنی آسان شده است.

اینکه در شهر محل زندگی شما وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی شما وجود دارد و یا شما ایشان را می شناسید یا به وی دسترسی دارید دیگر مهم نیست.

با وکیل تیک میتوانید به راحتی پاسخ و راه حل مناسب مشکلات حقوقی را از طریق مشاوره حقوقی متنی از بهترین وکلای ایران بخواهید.

آنچه وجه تمایز وکیل تیک با سایر بسترهای مشابه است اینکه در وکیل تیک فقط وکلای دادگستری عضو کانون وکلا یا مرکز وکلای قوه قضائیه، اقدام به ارائه خدمات حقوقی آنلاین مینمایند.

شما در وکیل تیک از کارشناس حقوق مشاوره حقوقی متنی یا مشاوره حقوقی تلفنی دریافت نمیکنید، بلکه این وکلای دادگستری هستند که مشاوره لازم را به شما ارائه میدهند.

عموم اعضای وکیل تیک از خانواده بزرگ وکلای رسمی دادگستری هستند که تماماً، دارای پروانه پایه یک دادگستری یا پروانه کارآموزی وکالت بوده و وفق قانون حق و صلاحیت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی متنی به شما را دارند.

متاسفانه در بسیاری از اوقات مشاهده شده است که در فضای مجازی بسیاری از افراد ادعای ارائه مشاوره حقوقی متنی و مشاوره حقوقی تلفنی را دارند.

حال آنکه ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و متنی وفق مر صریح قانون باید صرفا توسط وکلای دادگستری انجام شد.

خوشبخاته در وکیل تیک با توجه به خطوط قرمز این پلتفرم تمام اعضا جزء وکلای رسمی کشور هستند و در زمان ثبت نام پروانه وکالت اعضا کاملا بررسی و استعلام لازم از کانون وکلا دادگستری یا مرکز وکلا قوه قضائیه انجام میشود.

در صورتی که ضخص متقاضی دارای پروانه پایه یک دادگستری و یا پروانه کارآموزی وکالت باشد حساب کاربری وی تایید می شود و می تواند با توجه به دانش خود اقدام به ارائه مشاوره حقوقی متنی و تلفنی به شما نماید.

بنابراین در وکیل تیک فقط وکلا اقدام به ارائه مشاوره حقوقی متنی و تلفنی مینمایند، و شما میتوانید با آسودگی خاطر از اینکه پاسخگوی سوالات حقوقی شما حتما وکیل دادگستری است مشاوره حقوقی متنی خود را دریافت کنید.

روزگاری نه چندان دور، دسترسی به وکیل امری مشکل و دارای هزینه های فراوان بود و عملا هر فردی توانایی و دسترسی آسان به وکیل را نداشت.

امروزه با توسعه فناوری و به ویژه افزایش دامنه دسترسی عموم مردم به فضای مجازی ارائه خدمات در بستر برخط و آنلاین افزایش یافته است.

خدمات حقوقی آنلاین و دریافت مشاوره حقوقی متنی و تلفنی از وکیل نیز از آن دسته خدماتی است که به راحتی در بستر آنلاین و برخط قابل ارائه است.

وکیل تیک نخستین پلتفرم و استارت آپ حقوقی است که مبادرت به ارائه خدمات حقوقی آنلاین نموده است.

با این استارت آپ حقوقی شما با چند کلیک ساده خواهید توانست که به بهترین وکلای ایران دسترسی داشته باشید.

وکیل تیک با هزینه های مقرون به صرفه اقدام به ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی متنی توسط وکلای دادگستری خود به عموم مردم نموده است.

با توجه به تخصص گرایی در دنیای مدرن، خدمات مشاوره حقوقی متنی و مشاوره حقوقی تلفنی نیز باید توسط وکلای متخصص هر حوزه وکالتی ارائه شود.

وکیل تیک از جمله اولین ها در ایران است که اقدام به تخصص گرایی نموده است.

چراکه وکلای وکیل تیک، هریک در زمینه های تخصصی خود مبادرت به ارائه خدمات حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی متنی و تلفنی مینماید.

شما در وکیل تیک آسودگی خاطر دارید، چراکه میدانید وکیل متخصص در حوزه پرونده و مشکل حقوقی شما، عهده دار مشاوره حقوقی است.

اینکه وکیلی ادعا نماید در تمام حوزه های حقوقی دارای تخصص تام و کامل است ادعای صحیح و مقرون به واقعی نخواهد بود.

تمام فارغ التحصلان حقوق در دانشکده های حقوقی بارها شنیده اند که هر بحث از مباحق حقوقی به تنهایی همچون اقیانوس بزرگی است که انتهای ندارد.

این موضوع خود گویای حق مطالب است، هر موضوع حقوقی با توجه به گستردگی دامنه خود حاوی جزئیات فراوان است، بنابراین یک حقوقدان نمیواند ادعا کند در تمام موضوعات تخصص کافی و جامع را دارد.

همین ظرایف باعث شده که وکیل تیک با حساست ویژه نسبت به تخصص وکیل، وکلای متخصص را انتخاب و درخواست های مشاوره حقوقی تخصصی شما را به وکلای متخصص در حوزه مشکلات حقوقی شما ارجاع دهد.

وکلا معمولا در چند زمینه کاری تخصص داشته و بیشتر پرونده های قبول شده توسط ایشان، در حوزه مورد علاقه و تخصص وکیل است.

شما اگر خواهان این هستید که ، وکیل متخصص عهده دار مشاوره حقوقی متنی و تلفنی با شما شود، بهترین گزینه وکیل تیک است.

وکیل تیک محل حضور و مرجع وکلای متخصص در ایران است، که با ایجاد پلتفرم حقوقی، دسترسی عموم مردم به وکیل و همچنین مشاوره حقوقی متنی آنلاین را فراهم نموده است.

نباید این نکته نا گفته بماند، که مجموعه وکیل تیک جهت ارائه مشاوره حقوقی متنی و آنلاین 24 ساعته اقدام به طراحی اپلیکیشن نیز نموده است.

اپلیکیشن وکیل تیک در اپ استورهای بازار و همچنین مایکت قابل دانلود و نصب است.

نرم افزار وکیل تیک دارای نسخه وب اپ IOS نیز میباشد که مستقیماً از سایت وکیل تیک قابل دانلود و نصب بر روی گوشی هوشمند شما می باشد.

با اپلیکیشن وکیل تیک شما به راحتی به وکلای متخصص در حوزه های مختلف حقوقی دسترسی دارید.

مشاوره حقوقی متنی و تلفنی تخصصی با وکیل از جمله مزایای قابل ذکر برای وکیل تیک است که میتوان به آن اشاره نمود.

وکیل تیک مرجع معتبری برای ارائه خدمات حقوقی آنلاین از جمله مشاوره حقوقی متنی و تلفنی 24 است که کلیه مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح را برای ارائه خدمات حقوقی آنلاین کسب کرده است.

این پلتفرم حقوقی که با اهداف عالیه ایجاد شده است قاصد به آن است که دتسرسی به مشاوره حقوقی متنی و تلفنی را به راحتی برای تمام ایرانیان فراهم نماید.

به راستی که باید تمام ایرانیان به راحتی هرچه تمام تر، به وکیل دسترسی داشته باشند و با هزینه مقرون بصرفه بتوانند مشاوره حقوقی متنی و تلفنی آنلاین دریافت کنند.

مقرون به صرفه بدون در دریافت مشاوره حقوقی متنی با وکیل از ویژگی های بارز وکیل تیک است.

با هزینه مناسب و مقرون به صرفه میتوانید در وکیل تیک میتوانید از وکلای متخصص اقدام به دریافت مشاوره حقوقی نماید.

این نکته قابل ذکر است که در صورت عدم رضایت از مشاوره حقوقی متنی تمام هزینه پرداختی شما عیناً به شما مسترد میشود.

استرداد هزینه مشاوره حقوقی متنی و تلفنی به این علت است که تمام مشاوره ها در صورت عدم رضایت شما بررسی میشه و در صورت نیاز به وکیل دیگری که تخصص بیشتری در موضوع شما دارد ارجاع می شود.

استرداد هزینه مشاوره حقوقی متنی باعث شده وکلا نیز با دقت فراوان اقدام به ارائه خدمات حقوقی آنلاین کنند چراکه در صورت عدم رضایت مراجعه کننده تمام وجه به ایشان مسترد می شود و وکیل از دریافت هزینه محروم خواهد شد.

بنابراین با آسودگی خاطر از طریق وکیل تیک میتوانید مشاوره حقوقی متنی با کیفیت از بهترین وکلای ایران بگیرید.

بهترین وکلای ایران به این علت استفاده شد که پراکندگی وکلای وکیل تیک به وسعت ایران است و از تمام مراکز استان ها و همچنین شهرستان های مختلف بهترین وکلا عضو خانواده بزرگ وکیل تیک هستند.

شما میتوانید در قسمت نقشه در سایت وکیل تیک و همچنین نرم افزار وکیل تیک نزدیک ترین وکیل به خود را مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی متنی با بهترین وکیل شهر و همچنین نزدیک ترین وکیل به شما باعث میشود در صورت تمایل شما به اعطاء وکالت به ایشان به راحتی با رزرو مشاوره حضوری در دفتر وکیل حاضر شوید و ضمن دریافت مشاوره حقوقی حضور اقدام به اعطاء وکالت به وکیل نمایید.

لازم به ذکر است که مشاوره متنی با وکیل تنها خدمت وکیل تیک نیست، شما میتوانید در وکیل تیک انواع مشاوره را از وکیل دریافت کنید.

انواع مختلف مشاوره حقوقی در وکیل تیک بدین شرح است؛ مشاوره حقوقی متنی، مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره مالیاتی، مشاوره حقوقی جهت ارائه راهکار و…

همچنین این امکان برای شما در دسترس است تا علاوه بر دریافت مشاوره حقوقی متنی و تلفنی، تحریر اوراق قضایی خود را به وکلای متخصص بسپارید.

تحریر اوراق قضایی توسط وکلای متخصص به این معنا است که با ثبت درخواست کلیه اوراق قضایی شما شامل، دادخواست، شکوائیه، لایحه و اظهارنامه در موضوع درخواستی شما توسط وکیل نگارش و تحریر میشود.

این اوراق قضایی را پس از دریافت مشاوره حقوقی متنی و تلفنی با وکیل میتوانید چاپ و به مرجع قضایی تحویل نمایید.

البته پیشنهاد میشود حتما با دریافت مشاوره حقوقی متنی با وکیل تمام جزئیات را به اطلاع وکیل برساند و مدارک و مستندات دعوی خود را نیز در صفحه گفتگو به وکیل ارسال کنید تا وکیل با مطالعه تمام مدارک و اشراف کامل موضوع راهنمایی جامع و کاملی را به شما ارائه نماید.

ما خوشحال هستیم که با ارائه خدمت مشاوره حقوقی متنی و تلفنی با وکیل قدم کوچکی در اجرای عدالت برای عموم هموطنان ایجاد کرده ایم.

وکیل تیک باعث شده است صرف نظر بعد جغرافیایی و زمان و توان مالی تمام ایرانیان بتوانند با هزینه مقرون به صرفه و با هزینه مناسب بتوانند مشاوره حقوقی متنی و تلفنی از وکلا دریافت کنند.

در هر ساعت شبانه روز و از هر کجای ایران، با وکیل تیک از بهترین وکلا مشاوره حقوقی متنی دریافت کنید و با هزینه مناسب مشاوره حقوقی از حق و حقوق خود مطلع شوید.

گاهی اوقات یک مشاوره حقوقی متنی با وکیل با هزینه مقرون بصرفه می تواند از بروز خسارت های آتی جلوگیری کند.

شاید اگر شما قبل از انجام معامله از یک وکیل مشاوره حقوقی بگیرید دیگر درگیر پرونده های قضایی آینده نشود.

بسیاری از پرونده های مطروحه در محاکم قضایی به این علت است که طرفین دعوا از حقوق خود آگاه نبودند.

حال آنکه با یک مشاوره حقوقی متنی ساده با وکیل میتوانستند از حقوق و تکالیف خود مطلع شوند و خود را درگیر مشکلات آتی ننمایند.

در آخر ضمن تشکر از وقتی که برای مطالعه مرقومه حاضر گذاشتید از شما دعوت می شود تا قبل از هر اقدامی با مراجعه به وکیل تیک و انتخاب گزینه های مشاوره حقوقی به راحتی از بهترین وکلای ایران مشاوره متنی و تلفنی دریافت کنید.

در اینصورت زمینه بسیاری از مشکلات قضایی و صرف هزینه های هنگفت برای جبران زیان های وارده رفع خواهد شد.

به اختصار خدمات حقوقی آنلاین وکیل تیک نیز در پایان این مرقومه آورده می شود.

  • مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل
  • مشاوره حقوقی متنی با وکیل
  • مشاوره مالیاتی با وکیل
  • ارائه راهکار توسط وکیل
  • مشاوره حضوری با وکیل
  • تحریر اوراق قضایی توسط وکیل
  • تحریر قرارداد توسط وکیل
  • ثبت شرکت
  • مشاوره امور ثبت شرکت ها
  • ثبت اظهارنامه مالیاتی

 

به امید اینکه تمام ایرانیان جهت دریافت مشاوره حقوقی بتوانند به وکلای متخصص دسترسی آسان و مقرون به صرفه داشته باشند.

وکیل تیک در خدمت عموم مردم

انواع مشاوره حقوقی آنلاین
انواع مشاوره حقوقی آنلاین
انواع مشاوره حقوقی آنلاین
انواع مشاوره حقوقی آنلاین
انواع مشاوره حقوقی آنلاین

تعاریف و توضیحات جامع خیارات (قسمت دوم)

مقاله قبلی

قرار بازداشت وکیل آرش کیخسروی به قرار وثیقه تبدیل شد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در بین الملل